“Polish Voice TV” jest nowym kanałem internetowej telewizji stworzonym z myślą o polskiej społeczności z Somerset, a jego produkcja rozpocznie się we wrześniu.
Jeśli mówisz po polsku i chciałbyś nauczyć się jak realizuje się wiadomości, informacje czy rozrywkę skontaktuj się z nami. Szukamy ludzi, którzy będą spełniać się przed i za kamerą.

Oferta nie jest ograniczona tylko do języka polskiego – jeśli interesują cię języki obce, chcesz nauczyć się tworzyć treści online lub chciałbyś pomóc zgromadzić ludzi z różnych kultur to zaangażuj się w nasz projekt. Aby zgłosić swoje zainteresowanie należy wysłać email do Michała Pużyńskiego na adres: polskiglostv@somersetfilm.com

We współpracy z Somerset Skills & Learning CIC

“Polish Voice TV” a brand new online Internet TV channel for the Polish-speaking community in Somerset goes into production this September.

If you speak Polish and would like to learn how to make news, information or entertainment content get in touch. We are looking for people to contribute to this project both in front and behind the camera.

It’s not just limited to those who speak Polish - if you have a passion for languages, want to learn more about making online content or want to help bring people of different cultures together then come and get involved.

To register your interest email Michal Puzynski on polskiglostv@somersetfilm.com

Working in partnership with Somerset Skills & Learning CIC